Меню сайту

Форма входу

Логін:
Пароль:

Інформація

Головна » Статті » Infiniti FX

Позашляховик класу люкс Інфініті QX56

Позашляховик класу люкс Інфініті QX56


Внедорожнік класу люкс Інфініті QX-56 вперше був випущений в США з 2004 року. Якщо ви вирішите придбати такий автомобіль, вам може попастися дві модифікації. Перша-з приводом на задні колеса, а друге - з приводом на всі колеса. Офіційно в Росію йдуть тільки повноприводні версії, правда неофіційно можна придбати і другий тип модифікації.

Автомобіль має бензиновий двигун 5,6 л (325 к.с.). Коробка передач у нього 5-ступінчаста автоматична.

Ми багато в чому схожі на американців. І що стосується автомобільних пристрастий - теж. Ми без розуму від великих машин, які випромінюють потужність і змушують відчути себе королем дороги. Саме така машина як Інфініті QX-56 може стати для нас справжньою мрією.

Що в першу чергу впадає в очі, так це розміри автомобіля. А вони можуть вразити навіть найбільш спокійних і врівноваженим. Коли починаєш ходити навколо машини, створюється враження, що вона не просто величезна, але ще й бесконечна.

Це враження не зникає, коли сідаєш за його кермо. Здається, за спиною ціле футбольне поле, а там і справді багато місця. Міститься ще два ряди сидінь, причому між ними дуже широкі проходи. Попереду машини можна побачити широкий і довгий ніс, з-за якого водій навіть не може побачити частину дороги. І навіть якщо крісло підняти на самий верх - все одно це навряд чи допоможе. Надто вже величезний автомобіль. Відразу зрозуміло, що машина дуже влаштує американського фермера, якому взагалі і на пару кілометрів ще можна нічого не бачити, якщо дорогу знаєш. А ось нашим людям це може не сподобається - погано виїжджати з тісних стоянок, коли найцікавіші місця поза зоною огляду. Та й радіус повороту для такого гіганта досить скромний - він становить 6,2 м. При розвороті найкращі друзі машини такого формату - великі дзеркала, парктроник і камера заднього вигляду. Погано тільки одне - камера не може показати машину з усіх боків.

Американські натяки бачу в машині постійно. Самий тут рай для любителів фаст-фуду. Для них у Інфініті QX56 є все для зручності. Для перекусити в машині є: підстаканники для кави, а також великий столик для зручності поглинання сендвіч між сидіннями. Якби машина могла ще й голосового функцією бажати приємного обіду, взагалі була б фантастика. Правда нагрівник залишає бажати кращого. Салон нагрівається ледь не пів години, правда замерзнути не дають сидіння з підігрівом.

Категорія: Infiniti FX
Переглядів: 1081

Наші партнери

Статистика