Меню сайту

Форма входу

Логін:
Пароль:

Інформація

Головна » Статті » Автомобільні шини та диски

У категорії матеріалів: 48
Показано матеріалів: 25-36
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Шини компанії Барум


Понемногу переходимо до лідерів у своїх цінових класах. На цей раз поговоримо про шини, що взяли золото в середній ціновій групі, це шини компанії Барум - NORPOLARIS. Країна, що випускає призера - Німеччина. Швидкісний індекс дорівнює 160 кілометрів на годину, Q. У даних шин практичний самий глибокий малюнок протектора до 9.5 міліметрів, а малюнок все такий же, спрямований.

Твердість досить низька, всього 60 одиниць. Кількість шипів стандартне - 110, виступаніе шипів досягає від 1.3 до 1.8 міліметрів. І сама низька маса шин, вона дорівнює всього 6.9 кілограм.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1188 |

Шини від Піреллі


Шіни від Піреллі - WINTER CARVING EDGE це вже елітний клас. У ньому вони займають почесне третє місце. Країна виробник цих шин - Туреччина. Давайте визначимося, якими ж характеристиками відрізняються елітні шини від всіх інших. Індекс швидкості у них відповідає шинам з середньою ступенем жорсткості - 190 кілометрів на годину. Глибина малюнка досить велика до 9.2 міліметра, а малюнок все такий же - спрямований.

Твердість трохи менше, ніж у попередніх представників - 58 одиниць по Шору. Кількість шипів - 110, а виступаніе їх на 2.2 міліметра, це максимум, і 1.6 міліметр - це мінімум. Маса шини дорівнює 8.1 кілограм. До речі, хоча компанія Піреллі і позиціює ці шини як новинка, але все ж таки вони практично ідентичні свого попереднього прообраз - Карвінг.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1192 |

Шини Континентал Конті Преміум Контакт 2


Шіни компанії Континентал досить відомі, і дуже шановані на нашому Російському ринку. Причому, як зимові, так і літні. Шини Конті Преміум Контакт 2 - це вже шини другого покоління, як можна було здогадатися по цифрі, поставленої в кінці назви шин. І перший варіант, і другий користуються популярністю серед автовласників. І це цілком заслужено.

Вони призначені для 16 радіусу, з розмірність дорівнює 205/55. Індекс швидкості відповідає букві Н, тобто 210 кілометрів на годину. Малюнок у протектора ассіметрічен, конструкція радіальна. І останнє, це країна виробник, для шин марки Континентал це Франція.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1211 |

Шини Нокіан


І абсолютний лідер, як у своїй ціновій ніші, так і в загальному заліку шинному, це шини від компанії Нокіа - Hakkapeliitta 5. Виходить, що це найкращі шини для зимової пори року. Вивчимо по докладніше дворазового володаря золота в обох рейтингах. Індекс дорівнює 190 кілометрів на годину. Глибина малюнка середня, від 7.3 до 8.7 міліметрів. Хоча розкид кілька веліковат. Протекторної малюнок звичайний. Твердість така ж низька, як і у шин знаходяться на другому місці - 56 одиниць по Шору.

Стандартне кількість шипів - 110, невеликий розкид по виступанію - від 1.9 до 2.3 міліметрів. І маса дорівнює 8.0 кілограм. Майже всі цифри практично збігаються з попереднім варіантом, але ж місця то різні, так що продовжуємо шукати різницю, що дозволяє цим шинам стати переможцями.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1256 |

Шини від Челенджер - WANLI WINTER


Теперь перейдемо до іноземним фірмам. Наступним за списком йду шини від Челенджер - WANLI WINTER, вони належати Китайської компанії. Ці зимові шини так само підходять для економ класу. Вони випередили в рейтингу два Російські компанії. Давайте подивимося, в чому ж їх перевагу.
Індекс швидкості у них так само складає 190 кілометрів на годину, що відповідає букві Т, твердість досить середня, до 65 одиниць по Шору.

Якщо поговорити про протекторі, то глибина малюнка буде складати від 8.6 до 9.2 міліметра, сам малюнок спрямований. Щіпов 110, виступають вони на 1.3 - 1.9 міліметра. А от маса самої шини вже відрізняється від такої у Амтел і Ками, вона становить 7.6 кілограм.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1346 |

Чи можна ремонтувати диски.


Ответім відразу на поставлене запитання, диски ремонтувати можна, тим більше, що це дуже поширена практика, особливо в нашій країні. Ще б пак, відремонтувати диск набагато дешевше, ніж купити новий. Але в даному випадку виникає інше питання, а чи потрібно ремонтувати диск? Давайте розберемося в цьому.

Будемо відштовхуватися від поширених помилок. Перше оману - при ремонті однорідність ділянок буде в межах допуску. Що ж звернемося до фахівців, які стверджують, що після правки геометричні показники були порушені. Причому цих показників дуже багато. Потім, відновлені диски так само протидіють нагріву.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1404 |

Фірма Зеппелін.


Компанія Зеппелін є однією провідних підприємств з випуску дисків в Росії. У неї немає власного заводу, але диски виготовляються на двох, найбільш відомих у нашій країні: це завод БКМПО - на ньому випускають диски для легкових автомобілів. І завод КРАМЗ - тут місце для дисків серії 4 х4. На обох підприємствах технологія виробництва дисків пов'язана з основним напрямком в роботі заводів - випуску авіаційних коліс.

Так що, досвід у цій сфері, наявність сучасного обладнання, робота багатьох дизайнерів, високий стандарт якості, все це дозволяє випускати диски на світовому рівні, які цілком конкурентоспроможні. Ці диски відомі не тільки в нашій країні, але і виходять на світовий, якісно новий рівень.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1469 |

Трохи про сучасні шини


К жаль, якщо запитати народ на вулиці, з чого зроблені шини, то вам майже ніхто не відповість. У більшості своїй люди вважають, що раз гума повсюдно поширена, то нічого складного в її складі немає і бути не може. Це дуже поширена помилка. На самом деле, виробництво шин це дуже складний, тонкий і технологічний процес. Поширеність і дешевизна не говорять про те, це все просто і легко. До складу будь-якої шини обов'язково входять нафту і натуральний каучук, що вже показує всю серйозність технологічного процесу виробництва шин.

Кожна фірма, що займається виробництвом шин, постійно вигадує нові хитрощі, що дозволяють сучасним шинам постійно вдосконалюватися. Ресурс служби шин значно зріс, так само вперед пішли й інші показники, такі як характеристика гальмування на різних дорожніх покриттях, шум для шипів. НЕ маловажен той момент, що значно зросла опірність при аквапланування. Все це дозволяє відчути, наскільки велика завдання

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1471 |

Шини Гудрайт R - VH 680.


Шіни Гудрайт R - VH 680 виробляє дуже велика, відома китайська компанія Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd. Це дуже відомий світовий бренд, и тем более удивительна ця продукція. Шини Гудрайт зайняли останнє місце, причому ніяких позитивних якостей в них знайти не вдалося. Навіть для китайських автомобілів ці шини навряд чи підійдуть, і це не кажучи про європейські та російських марках.

При тестуванні, хоча це і літні шини, але вони абсолютно не тримають автомобіль на мокрій дорозі. Гальмівний шлях просто вражає своєю довжиною. Він виявився набагато більше, ніж у нешиповані зимової гуми. На ваше управління кермом автомобіль слухатися не бажає, він постійно прагне піти в занос. Опору аквапланування майже не помітно, автомобіль спливає вже на швидкості 65 кілометрів на годину, при найкращому результаті в 87 кілометрів на годину. Зчіпка з асфальтом так само не дуже важлива. Про

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1519 |

Вибираємо диски, або ширина обід, діаметр диска.


Для того, що б правильно підібрати диск, потрібно знати, на що звернути увагу при його купівлі. Давайте разом розберемося в цьому питанні. Для початку визначимо всі параметри, на які слід буде звернути увагу. Це: ширина обід, діаметр диска, як розташовані отвори кріплення та їх діаметр, у центрального отвору диска є так само свій діаметр, виліт колеса, і останнє - розміри гайок і болтів для кріплення колеса.

Підемо по порядку. Починаємо з ширини обід. Вона повинна бути на 30% менше, ніж ширина профілю. Не забувайте, що ширина міряються в дюймах. Для цього, першу цифру, яка написана на протекторі, наприклад, 195 ділите на 25.4, це отримуєте ширину профілю. Тепер нам потрібно з цього обчислити 30%, в нашому випадку вийде 5.5, вже округлення цифра. Ось саме така ширина повинна бути у вашого диска. Саме вона і підійде для нашого конкретного колеса. Не забудьте звернути увагу на радіус шини й другу цифру на протекторі. Всі разом це виглядає так, для нашого варіанта, диск з ободів в 5.5 дюйми підходить для шини з розмірами: 195 / 70 і радіусом R 15.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1563 |

Шини Дейтон D210.


Шіни Дейтон 210 не можливо знайти на нашому, Російському ринку. Але тоді виникає закономірне питання, для чого ми про них розповідаємо. По - перше, ці шини стоять окремої статті. До того ж, їх виробляють в Польщі, і вони вже з'явилися на українських і білоруських ринках. Що це значить? Що дуже скоро прийде черга і нашої країни, а ми вже знаємо, що ж із себе представляють шини Дейтон.

Про країну - виробника ми вже сказали, це Польща. Технології, які застосовуються при створенні цих шин - це технології компанії Бріджстоун, так що не дивно, що від цієї гуми хочеться чекати гарних результатів. В принципі, польські шини показали не поганий результат, але є ще багато недоліків, які в подальшому доведеться виправляти. Безсумнівною перевагою цих шин стане їх загальна доступність. Вони знаходяться на проміжному місці між попередніми корейськими шинами і наступними китайськими.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1573 |

Бріджстоун Тюранза ER 300


Шіни Бріджстоун Тюранза ER 300 - це літні шини. І до не давнього часу в Росії вони були не відомі, хоча в усьому іншому світі ці шини користуються досить великою популярністю. А це значить, що в нашій країні відразу ж зайнялися тестуванням нових для нас шин. Що вийшло, судіть самі. Розмір шин Тюранза ER 300 становить 205/65 і радіус R 16.

Швидкісний індекс дорівнює 210 кілометрів на годину (Н). Є ще один індекс, вантажопідйомності, для цих шин він становить 615 кілограм. Малюнок протектора ассіметрічен. Схоже, що з технічними характеристиками ми закінчили, залишилося згадати, що виробляє шини Бріджстоун Польща.
Які ж позитивні риси були виявлені для шин Тюранза ER 300 при тестуванні.

Автомобільні шини та диски | Переглядів: 1575 |

1-12 13-24 25-36 37-48

Наші партнери

Статистика